Základní informace

Tisíce firem využívají různé prostředky systému SMS k rozesílání informací pomocí SMS platforem.

Naše řešení je trochu ekonomičtější, než jiné a máme informace a zkušenosti, které potřebujete, abyste mohli začít vytvářet SMS textové kampaně bez obtíží za pár haléřů s vaším číslem.

V čem se lišíme?

Hledali jsme optimální řešení ceny a kvality pro pracovníky, kteří potřebují rozesílat SMS zprávy kdekoli a kdykoli.

Zkoušeli jsme řešení jako sms sluzby cz a podobné, ale nikdy nám nevyhovovala cena, protože máte li SIMkartu a  na ní neomezené SMS zprávy (např. oficiální důvěrná nabídka obcím) Rozesíláte tolik SMS informací občanům, kolik potřebujete. Jen jde o to jak je poslat.

My jsme vyvinuli řešení, kdy v našem datovém centru běží servery, ke kterým je připojena GSM brána s vaší SIMkartou a máte ji přístupnou pomocí webového portálu. Tím pádem, nejste již ničím limitováni.

Do portálu si sami přidáte (nebo vám to uděláme za Vás) v souladu s naším “GDPR ready” vaše kontakty, připojíme vaši SIM kartu a od té chvíle můžete rozesílat SMS informace z vašeho webu, za pomocí našeho SMSsystému, všem vašim občanům, uživatelům, klientům.

 

Jak je to s cenou?

Od nás máte pronajatý webový portál s hardware GSM bránou za měsíční drobný poplatek.

Vy si platíte vaši SIM kartu.

Máme ověřeno, že pokud potřebujete poslat třeba SMS na 360čísel v adresáři a uděláte to 2x do týdne, přijde vás tento provoz v nákladech i na 0,28Kč za jednotlivou SMS, tedy cenově velmi výhodné.